Wypełnij formularz a wyślemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

imię i nazwisko (wymagane)

adres email (wymagane)

numer telefonu (wymagane)

wybierz język (wymagane)

wiek uczestnika (wymagane)

wybierz kurs (wymagane)

forma kursu (wymagane)

Czy chciałbyś zadać nam pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania ze strony. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Prywatna Szkoła Językowa Forum, ul. Chopina 23, 62-800 Kalisz. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz w celach archiwalnych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawianiajak również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawo do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

Tak, wyrażam zgodę.

Proces rekrutacji

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie, drogą elektroniczną, przez formularz na dole strony lub odwiedź nas w szkole

Umówimy Cię na bezpłatny test, który pozwoli nam określić Twój poziom zaawansowania. Podczas rozmowy określimy, jakie są Twoje cele. To pozwoli nam wybrać najbardziej optymalny kurs.

Okres próbny

Testuj szkołę przez dwa tygodnie

Każdy nowy uczeń ma prawo do testowania kursu grupowego przez dwa tygodnie. Przez ten czas uczęszcza na zajęcia. Jeśli kurs nie spełnia jego oczekiwań może zmienić go na inny lub całkowicie zrezygnować. W tym przypadku zwracamy wszystkie wpłacone pieniądze. Osoby wybierające kurs indywidualny mogą przed podpisaniem umowy wykupić próbną lekcję.