Proces rekrutacji

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie, drogą elektroniczną, przez formularz na dole strony lub odwiedź nas w szkole

Umówimy Cię na bezpłatny test, który pozwoli nam określić Twój poziom zaawansowania. Podczas rozmowy określimy, jakie są Twoje cele. To pozwoli nam wybrać najbardziej optymalny kurs.

Wybierz kurs

Zdecyduj, czy chcesz się uczyć w grupie, indywidualnie czy ze znajomymi.

Jeśli wybierzesz kurs indywidualny rozpoczniesz zajęcia w wybranym przez siebie terminie. W przypadku kursu grupowego poszukamy dla Ciebie takiego, który odbywa się w dogodnych dla Ciebie dniach i godzinach.

Okres próbny

Testuj szkołę przez dwa tygodnie

Każdy nowy uczeń ma prawo do testowania kursu grupowego przez dwa tygodnie. Przez ten czas uczęszcza na zajęcia. Jeśli kurs nie spełnia jego oczekiwań może zmienić go na inny lub całkowicie zrezygnować. W tym przypadku zwracamy wszystkie wpłacone pieniądze. Osoby wybierające kurs indywidualny mogą przed podpsianiem umowy wykupić próbną lekcję.

Potwierdzenie

Jeśli kurs Ci odpowiada zostajesz naszym kursantem.

Jeśli wybrałeś kurs indywidualny podpisujemy umowę na kurs zaprojektowany specjalnie dla Ciebie. Jeśli wybrałeś kurs grupowy zostajesz oficjalnie wpisany na listę kursantów. Jeśli najlepiej zdasz egzamin semestralny w swojej grupie otrzymasz stypendium, czyli całkowite lub częściowe zwolnienie z opłat za naukę.

Zapisz się!