Forum kursy językowe
Przygoda z angielskim

Kurs na bazie autorskiego programu opracowanego przez Szkołę Forum.

Do wyboru kursy stacjonarne w siedzibie szkoły lub online – lekcje na żywo z lektorem.

Na kursie nie ma książek i ćwiczeń. Potrzebne materiały oraz karty pracy dzieci dostają od nauczyciela. Wykonując starannie dobrane zadania dzieci wchodzą naturalnie w świat języka angielskiego i zapoznają się z odpowiednio dobranym tematycznie słownictwem oraz prostymi konstrukcjami językowymi, np. tworząc makietę miasta dzieci poznają nazwy miejsc w mieście, a lepiąc z ciasta solnego stworki uczą się części ciała i opisywania postaci. W grupach pierwszaków wprowadzane są elementy pisania i czytania. Na lekcjach wykorzystywane są też piosenki, filmy video czy tablica interaktywna. Zachowując element zabawy, który jest najskuteczniejszą metodą aktywacji dzieci, uczniowie są zachęcani do swobodnego używania języka i motywowani do dalszej nauki.

Po każdym semestrze dzieci przystępują do egzaminu, którego celem jest przede wszystkim pokazanie rodzicom jak wiele się nauczyły podczas kursu. Forma testu jest dostosowana do wieku dzieci. Przyzwyczajanie dzieci do egzaminów od najmłodszych lat pozwala im na oswojenie się z taką formą oceniania i przygotowuje do zdawania międzynarodowych egzaminów, zarówno tych dla dzieci, np. YLE Cambridge English czy tych, które będą zdawały w późniejszych latach.

+60%
Autorska metoda oraz lekcje komputerowe pozwalają na przyswojenie zdecydowanie większej liczby słów i konstrukcji.

Liczba dzieci w grupie

Czego nauczymy Twoje dziecko?

Dodatkowe korzyści
Harmonogram zajęć
Cena
W cenie kursu

Ważne!

Każdy nowy uczeń ma prawo do 2 tygodni próbnych

– w tym czasie uczestniczy w zajęciach. Jeśli jednak uzna, że to kurs nie dla niego – zwracamy wszystkie wpłacone pieniądze!

za co rodzice cenią kursy Forum

Przeczytaj opinie o szkole

opinie