Forum kursy językowe firmy

Kursy, które wesprą i przyspieszą Twoją karierę!

Dla kogo jest ten kurs

Często zgłaszają się do nas osoby, które nie mają swobody mówienia i boją się rozmawiać w języku angielskim. Być może jesteś jedną z tych osób lub znasz kogoś kto do nich należy. Być może masz opory w mówieniu i wiesz, że gdybyś to zmienił i zaczął płynnie mówić to w Twojej pracy wiele by się zmieniło. Być może awans, podwyżka. A może chcesz podnieść kwalifikacje i uzyskać prestiżowy certyfikat Business English Certificate? Dla nas nie ma znaczenia na jakim poziomie jest Twój angielski, liczy się tylko jaki poziom chcesz osiągnąć i my Ci w tym pomożemy. Pomyśl w jakich sytuacjach przydałaby Ci się płynna znajomość języka i co by się zmieniło w Twoim życiu.

Bazując na naszym 25-letnim doświadczeniu w nauczaniu języka angielskiego opracowaliśmy czteromiesięczne kursy dla pracujących, które uczą praktycznego języka i sprawiają, że opór przed jego używaniem znika a przed Tobą otwierają się nowe szanse.

Posiadamy znak jakości TGLS Quality Alliance potwierdzający świadczenie usług edukacyjnych według najwyższych standardów co pozwala nam świadczyć usługi dofinansowane ze środków unijnych.

Szczegóły kursów

miejsce zajęć: Szkoła Forum, ul. Chopina 23, Kalisz lub lekcje online na żywo z lektorem – do wyboru

długość kursu: 4 miesiące, 15 spotkań lub 8 miesięcy, 30 spotkań

zajęcia: jeden dzień w tygodniu, 90 minut

liczba osób w grupie: minimum 4, maksymalnie 8

cena: 245PLN x4 (15 spotkań) lub 245PLN x8 (30 spotkań)

w cenie: podręcznik, dodatkowe materiały, dostęp do zadań online

Jesteś zainteresowany dofinansowaniem? Skontaktuj się z nami:

nasze usługi są wpisane do Bazy Usług Rozwojowych czyli osoba fizyczna lub firma może uzyskać zwrot nawet do 90% kosztów: dofinansowanie usługi rozwojowej wynosi max 90%, a kwota dofinansowania dla 1 przedsiębiorstwa na zakup usług rozwojowych – maksymalnie 100 tys. zł.

Zostaw swoje dane a my oddzwonimy by wybrać najlepszy kurs dla Ciebie i dopiąć szczegóły.

UWAGA!

Skontaktuj się z nami i zapłać mniej – do 25 września lub do wyczerpania się miejsc trwa specjalna promocja na kursy, szczegóły >

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

wybierz kurs (wymagane)

Czy chciałbyś zadać nam pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania ze strony. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Prywatna Szkoła Językowa Forum, ul. Chopina 23, 62-800 Kalisz. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz w celach archiwalnych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, jak również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawo do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

Tak, wyrażam zgodę.