Forum kursy językowe firmy

Kursy, które wesprą i przyspieszą Twoją karierę!

Dla kogo jest ten kurs

Często zgłaszają się do nas osoby, które nie mają swobody mówienia i boją się rozmawiać w języku angielskim. Być może jesteś jedną z tych osób lub znasz kogoś kto do nich należy. Być może masz opory w mówieniu i wiesz, że gdybyś to zmienił i zaczął płynnie mówić to w Twojej pracy wiele by się zmieniło. Być może awans, podwyżka. A może chcesz podnieść kwalifikacje i uzyskać prestiżowy certyfikat Business English Certificate? Dla nas nie ma znaczenia na jakim poziomie jest Twój angielski, liczy się tylko jaki poziom chcesz osiągnąć i my Ci w tym pomożemy. Pomyśl w jakich sytuacjach przydałaby Ci się płynna znajomość języka i co by się zmieniło w Twoim życiu.

Bazując na naszym 25-letnim doświadczeniu w nauczaniu języka angielskiego opracowaliśmy czteromiesięczne kursy dla pracujących, które uczą praktycznego języka i sprawiają, że opór przed jego używaniem znika a przed Tobą otwierają się nowe szanse.

Szczegóły kursów

miejsce zajęć: Szkoła Forum, ul. Chopina 23, Kalisz

długość kursu: 4 miesiące, 15 spotkań lub 8 miesięcy, 30 spotkań

zajęcia: jeden dzień w tygodniu (do wyboru lub w zależności od kursu: wtorek, środa lub piątek), 90 minut

liczba osób w grupie: minimum 4, maksymalnie 8

w cenie: podręcznik, dodatkowe materiały, dostęp do zadań online

Zostaw swoje dane a my oddzwonimy by wybrać najlepszy kurs dla Ciebie i dopiąć szczegóły.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

wybierz kurs (wymagane)

Czy chciałbyś zadać nam pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania ze strony. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Prywatna Szkoła Językowa Forum, ul. Chopina 23, 62-800 Kalisz. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz w celach archiwalnych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Tak, wyrażam zgodę.