Wielka promocja z okazji 25 urodziny szkoły!

Być może od jakiegoś czasu myślisz o tym żeby rozpocząć naukę angielskiego lub wysłać swoje dziecko na kurs. Prawdopodobnie zainteresuje Cię to co przygotowaliśmy z okazji 25 urodzin szkoły. Rezerwacja miejsc tylko do 10 września na kursy dla dzieci, a do 25 dla młodzieży i dorosłych, chociaż w rzeczywistości miejsca skończą się wcześniej dlatego nie zwlekaj 🙂

W ramach tej promocji otrzymasz:

  • rabat urodzinowy na kurs
  • podręcznik gratis
  • dla dziecka z klas 1-5 szkoły podstawowej kurs online gratis

Co zrobić żeby skorzystać z urodzinowej promocji?

Tylko tyle:

krok 1. Zapisz się do szkoły: telefonicznie, osobiście lub wypełniając formularz

krok 2. Do 10 września w przypadku dziecka a do 25 września w przypadku kursu dla  młodzieży lub dorosłego wpłać pierwszą ratę za kurs oraz wpisowe. Uwaga! Wpisowe tylko jeśli wcześniej nie byłeś naszym kursantem!

Czy jest jakiś haczyk?

Wszystkim naszym nowym kursantom dajemy gwarancję satysfakcji w postaci dwutygodniowego okresu próbnego co w praktyce oznacza, że jeśli zrezygnujesz w ciągu 14 dni od rozpoczęcia zajęć zwrócimy Ci wszystkie pieniądze – nie ważne dlaczego rezygnujesz. W trakcie roku szkolnego możesz zawsze zrezygnować płacąc za zajęcia na których byłeś – nigdy nie musisz płacić za cały rok lub semestr z góry.

Skontaktuj się z nami, żeby otrzymać informacje o kursie dopasowanym do Twoich potrzeb.

Masz pytania zadzwoń: 601 909 399

lub zarezerwuj swoje miejsce wypełniając formularz:

imię i nazwisko (wymagane)

adres email (wymagane)

numer telefonu (wymagane)

wybierz język (wymagane)

wiek uczestnika (wymagane)

wybierz kurs (wymagane)

Czy chciałbyś zadać nam pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania ze strony. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Prywatna Szkoła Językowa Forum, ul. Chopina 23, 62-800 Kalisz. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz w celach archiwalnych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Tak, wyrażam zgodę.