Terminy egzaminów Cambridge English

Poniżej terminy egzaminów Cambridge English w Kaliszu. Przypominamy, że do egzaminu może przystąpić każdy zainteresowany, również osoby które nie są i nie były uczniami Forum. Szkoły, instytucje oraz firmy zainteresowane zgłoszeniem grupy kandydatów lub zorganizowaniem sesji zamkniętych w swoich siedzibach w wybranych terminach prosimy o kontakt – istnieje możliwość zorganizowania egzaminów w innym, wybranym terminie.

Egzaminy są przeprowadzane w reżimie sanitarnym do odwołania (obowiązkowe maseczki, które można zdjąć tylko podczas pisania egaminu, bezpieczne odstępy, obowiązkowa dezynfekcja rąk, odkażanie blatów ławek, wietrzenie sal, itd.).

egzamin Cambridge English Advanced (C1, CAE)

12 września

21 listopada

12 grudnia

egzamin Cambridge English First (B2, FCE)

27 sierpnia

19 października

14 grudnia

pobierz cennik dla kandydatów indywidualnych>

pobierz informacje jak się rejestrować na egzamin KET PET FCE BEC lub CAE>

pobierz zgodę na zdjęcie dla dorosłych>

pobierz zgodę na zdjęcie dla osób niepełnoletnich>

pobierz zgłoszenie na egzamin KET PET FCE BEC lub CAE dla kandydatów indywidualnych>

pobierz upoważnienie do odbioru certyfikatu>

pobierz regulamin egzaminów KET PET FCE BEC i CAE>

Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zorganizowaniem egzaminu w swojej szkole, egzaminem próbnym lub warsztatami przygotowującymi do egzaminu – napisz do nas.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania ze strony. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Prywatna Szkoła Językowa Forum, ul. Chopina 23, 62-800 Kalisz. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz w celach archiwalnych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, jak również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawo do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

Tak, wyrażam zgodę.