Kursy wakacyjne

Wykorzystaj wakacje i zaplanuj swój kurs!

Ty decydujesz o rodzaju kursu. Możesz poznać podstawy języka, szlifować konwersacje, przygotowywać się do egzaminu lub matury. Bez względu na to, jaki masz cel – pomożemy Ci go osiągnąć!

Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

KURSY GRUPOWE

  1. Konwersacyjna pobudka – kursy angielskiego dla dzieci podczas których sprawimy, że zaczną mówić bez oporów! Kurs w sierpniu prowadzi native speaker!
  2. Konwersacyjna zaprawa – kursy konwersacyjne angielskiego dla młodzieży i dorosłych, podczas których zamieniamy każdego w mistrza mówienia! Kursy w sierpniu prowadzi native speaker.
  3. Gramatyczny ekspres – powtórzymy gramatykę angielską tak, że już nigdy nie będzie dla Ciebie problemem!
  4. Hiszpański na wakacjach – kursy dla młodzieży i dorosłych na różnych poziomach, również kurs dla dzieci!

KURSY INDYWIDUALNE

Możesz uczyć się sam lub z wybraną osobą angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego lub holenderskiego. Możesz też zebrać grupę do 4 osób i uczyć się kiedy i jak długo chcesz.  Zajęcia mogą się odbywać raz w tygodniu: minimum 60 minut lub więcej, np 90 minut, 120 minut, etc., kilka razy w tygodniu lub codziennie od poniedziałku do piątku, przed południem lub po południu.

Kursy indywidualne mogą się odbywać w dowolnym momencie od 24 czerwca do 19 lipca i/lub od 19 do 30 sierpnia.  Razem z Tobą ustalamy harmonogram i program kursu.

UWAGA! Niektóre języki są niedostępne w każdym terminie a ilość miejsc jest ograniczona – więcej szczegółów w sekretariacie szkoły: tel 601 909 399.

Konwersacyjna pobudka
Konwersacyjna zaprawa
Gramatyczny ekspres
Hiszpański na wakacjach