Tygodniowe kursy w czasie ferii

Wykorzystaj ferie i zaplanuj swój kurs!

Ty decydujesz o rodzaju kursu. Możesz poznać podstawy języka, szlifować konwersacje, przygotowywać się do egzaminu lub matury. Bez względu na to, jaki masz cel – pomożemy Ci go osiągnąć!

Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

KURSY GRUPOWE

  1. Konwersacyjna pobudka – kursy angielskiego dla dzieci podczas których sprawimy, że zaczną mówić bez oporów! Kurs prowadzi native speaker!
  2. Maturalna zaprawa – kursy przygotowujące do matury na poziomie podstawowym lub rozszerzonym razem z egzaminem próbnym.
  3. Egzaminacyjny ekspres – dla każdego, kto chce zdać międzynarodowy egzamin FCE: w ciągu tygodnia przećwiczysz wszystkie części egzaminu, poznasz strategie i techniki pomocne na egzaminie a także możesz przystąpić do egzaminu próbnego: ustnego i pisemnego.

KURSY INDYWIDUALNE

Możesz uczyć się sam lub z wybraną osobą. Możesz też zebrać grupę do 4 osób i uczyć się kiedy i jak długo chcesz.  Zajęcia mogą się odbywać raz w tygodniu: minimum 60 minut lub więcej, np 90 minut, 120 minut, etc., kilka razy w tygodniu lub codziennie od poniedziałku do piątku, przed południem lub po południu.

Kursy indywidualne mogą się odbywać w dowolnym momencie od 27 do 31 stycznia.  Razem z Tobą ustalamy harmonogram i program kursu.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona – więcej szczegółów w sekretariacie szkoły: tel 601 909 399.

Konwersacyjna pobudka
Maturalna zaprawa
Egzaminacyjny ekspres