Egzaminy Cambridge English

Poniżej terminy egzaminów Cambridge English w Kaliszu. Przypominamy, że do egzaminu może przystąpić każdy zainteresowany, również osoby które nie są i nie były uczniami Forum. Szkoły, instytucje oraz firmy zainteresowane zgłoszeniem grupy kandydatów lub zorganizowaniem sesji zamkniętych w swoich siedzibach w wybranych terminach prosimy o kontakt – istnieje możliwość zorganizowania egzaminów w innym, wybranym terminie.

UWAGA! Gdyby kwarantanna uniemożliwiła przeprowadzenie egzaminów w podanych terminach zostaną one przesunięte na późniejszy termin i odbędą się najpóźniej do 30 lipca. Każdy kandydat indywidualnie podejmuje decyzję czy zgadza się na przystąpienie do testu w innym terminie. Jeśli tak to wpłacone środki zostają automatycznie uznane za wpłatę za egzamin w innym terminie. Kandydat może też się wycofać i uzyskać 100% zwrot. Te rozwiązania mają zastosowanie wtedy, gdy w dniu egzaminu nadal będzie obowiązywać kwarantanna,  ograniczenia w przemieszczaniu się lub zakaz zgromadzeń.

W Kaliszu odbędą się między innymi:

YLE – egzaminy dla dzieci: Starters, Movers i Flyers

A2 Key (KET)

B1 Preliminary (PET)

B2 First (FCE)

C1 Advanced (CAE)

B1 Business Preliminary (BEC Preliminary)

aktualny kalendarz egzaminów>

pobierz cennik dla kandydatów indywidualnych>

pobierz informacje jak się rejestrować na egzamin KET PET FCE BEC lub CAE>

pobierz informacje na temat rejestracji na egzamin YLE dla dzieci>

pobierz zgodę na zdjęcie dla dorosłych>

pobierz zgodę na zdjęcie dla osób niepełnoletnich>

pobierz zgłoszenie na egzamin KET PET FCE BEC lub CAE dla kandydatów indywidualnych>

pobierz zgłoszenie dziecka na egzamin YLE>

pobierz upoważnienie do odbioru certyfikatu>

pobierz regulamin egzaminów KET PET FCE BEC i CAE>

pobierz regulamin egzaminów dla dzieci>

Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zorganizowaniem egzaminu w swojej szkole, egzaminem próbnym lub warsztatami przygotowującymi do egzaminu – napisz do nas.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania ze strony. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Prywatna Szkoła Językowa Forum, ul. Chopina 23, 62-800 Kalisz. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz w celach archiwalnych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Tak, wyrażam zgodę.