Angielskie harce

Kursy dla maluszków od 1 roku życia prowadzone na bazie autorskiego programu opracowanego przez szkołę Forum. Zajęcia prowadzi nauczycielka, której ojczystym językiem jest angielski a rodzic lub opiekun towarzyszą dzieciom na zajęciach.

Głównym celem kursu jest rozbudzanie w dzieciach chęci do nauki języka angielskiego oraz przygotowanie ich w taki sposób, by dalsza nauka była efektywniejsza.

Poprzez liczne zabawy, piosenki, rymowanki i wyliczanki dzieci oswajają się z nowym językiem, ćwiczą wymowę, dzięki czemu będą mogły łatwiej i szybciej uczyć się na wyższych poziomach. Dodatkowo rozwijamy inne umiejętności, stymulując wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym, np. poznawanie kształtów, liczenie czy rozpoznawanie literek. Kolorowa klasa, pełna zabawek, obrazków i pomocy dydaktycznych, to miejsce, gdzie dzieci chętnie przychodzą  by bawić się i śpiewać.
Dzięki dynamicznym zajęciom prowadzonym przez native speaker’a (mamy trójki dzieci) nauka języka angielskiego to przede wszystkim wielka przyjemność i gwarancja sukcesu w przyszłości.

Czego nauczymy Twoje dziecko?

Dodatkowe korzyści

Harmonogram zajęć

Cena
W cenie kursu

za co rodzice cenią kursy Forum

Przeczytaj opinie o szkole

opinie