Zabawa z angielskim

Kurs na bazie autorskiego programu opracowanego przez szkołę Forum.

Głównym celem kursu jest rozbudzanie w dzieciach chęci do nauki języka angielskiego oraz przygotowanie ich w taki sposób, by dalsza nauka była efektywniejsza. Poprzez liczne piosenki, wierszyki, rymowanki i wyliczanki dzieci oswajają się z nowym językiem, ćwiczą wymowę, dzięki czemu będą mogły łatwiej i szybciej uczyć się na wyższych poziomach. Dodatkowo rozwijamy inne umiejętności, stymulując wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym, np. poznawanie kształtów, liczenie czy rozpoznawanie literek. Kolorowa klasa, pełna zabawek, obrazków i pomocy dydaktycznych, to miejsce, gdzie dzieci chętnie przychodzą  by bawić się i śpiewać. Sala jest wyposażona w tablicę multimedialną, na której dzieci uwielbiają wykonywać różnorodne zadania,np. kolorować obrazki według podawanych przez nauczyciela lub kolegów z grupy instrukcji w języku angielskim.
Dzięki ciekawym zajęciom prowadzonym przez wykwalifikowanych nauczycieli nauka języka angielskiego to nie tylko przyswajanie nowych słówek i nabywanie umiejętności językowych, ale przede wszystkim wielka przyjemność i gwarancja sukcesu w przyszłości.

Czego nauczymy Twoje dziecko?
Dodatkowe korzyści
Harmonogram zajęć

Cena

W cenie kursu

WAŻNE!

Każdy nowy uczeń ma prawo do 2 tygodni próbnych

– w tym czasie uczestniczy w zajęciach. Jeśli jednak uzna, że to kurs nie dla niego – zwracamy wszystkie wpłacone pieniądze!

Przeczytaj opinie o szkole

opinie