Egzaminy próbne FCE i CAE

Egzaminy próbne FCE i CAE

Przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do międzynarodowego egzaminu warto sprawdzić swoje szanse na egzaminie próbnym. Zainteresowani mogą zdać następujące komponenty:

  • Reading and Use of English (FCE lub CAE)
  • Writing (FCE lub CAE)
  • Listening (FCE lub CAE)

Najbliższa tura próbnych egzaminów odbędzie się w marcu a kandydat może przystąpić do jednej, dwóch lub wszystkich części. Egzamin będzie miał formę prawdziwego egzaminu, podczas którego wykorzystane zostaną testy z poprzednich lat. Po egzaminie kandydat otrzyma raport z wynikami oraz uwagami a także będzie mógł zobaczyć napisany przez siebie test.

Egzaminy próbne są bezpłatne dla naszych kursantów. Osoby spoza szkoły wnoszą opłatę za egzamin, której wysokość jest uzależniona od poziomu egzaminu oraz ilości komponentów:

                       FCE                                                                 

1 dowolny komponent - 25 PLN                            

2 dowolne komponenty - 35 PLN                            

3 dowolne komponenty - 45 PLN                            

                     CAE

1 dowolny komponent - 30 PLN

2 dowolne komponenty - 40 PLN

3 dowolne komponenty - 50 PLN

zgłoś chęć udziału

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania ze strony. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Prywatna Szkoła Językowa Forum, ul. Chopina 23, 62-800 Kalisz. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz w celach archiwalnych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Tak, wyrażam zgodę.

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress